שירותים פיננסיים

פתרונות לקהל המבוטחים בתחום הפיננסיים

כסף שלא צובר תשואה ערכו נשחק בגלל אינפלציה ומיסים. חלק גדול מהפיקדונות הבנקאים נשברים או נמשכים בתחנה בריבית מינורית.ברגע שלאדם יש הכנסה פנויה , הכסף שלו נשחק כתוצאה מעליית מחירים של המשק.

היום ניתן לקנות מוצר ב5 שקלים , בעוד שנה ה5 שקלים הללו יהיו שווים חצי מוצר, ערך הכסף יורד ולכן חשוב להשקיע אותו כדי שיצבור תשואה תואמת למצב.כל אחד מאיתנו רוצה לחסוך או להשקיע את כספו, הציבור מחפש אלטרנטיבות , ניתן לעשות זאת דרך חברות ביטוח, בתי השקעות ובנקים.סולידיים? הרפתקניים? שנים ארוכות רוב הציבור חסך והשקיע את כספו באפיקים המקובלים בבנק ונהנה מריבית מובטחת אך נמוכה יחסית.

 

בשנים האחרונות, לאור שינויי חקיקה והזינוק של הבורסה חלה עלייה ניכרת בכמות האנשים הבוחרים להשקיע את כספם שלא באמצעות הבנק, אלא באמצעות גופים פינאנסיים שונים העוסקים בניהול והשקעה של כספים כמו חברות ביטוח.

כשאתה משפץ בית אתה נעזר בקבלן? כאשר אתה חולה אתה הולך לרופא? בתחומים רבים אנו נעזרים באנשי מקצוע, וטעות נפוצה היא לחשוב שדווקא כשמדובר על תיק השקעות אפשר לנהל אותו בלי רקע מתאים. מנהל תיק השקעות מקצועי הוא בעל יתרון עצום על פני מי שמשקיע את כספו כתחביב, מבחינת הידע, הזמינות, המידע והניסיון. חברת הביטוח מנהלת עבורך את ההשקעות, והיא תשיג על פי רוב תוצאות טובות יותר עבורך.

הרבה אנשים אינם מתפנים לטפל בכספם, או שהם מתקשים לקבל החלטה בגלל עודף המידע וחבל. תנו למקצוען לטפל בכספכם. גם לאלה שמפחדים משוק ההון אפשר לבנות תיק זהיר, בסיכון נמוך אשר בסבירות גבוהה ישיג תשואה טובה יותר מפיקדון בבנק.

הפעלת הביטוח - הצעת הביטוח המשתלמת בישראל

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביטוח הנסיעות של חברות הביטוח המובילות- בדיוק במידות שמתאימות לך

ביטוחים שיכולים לעניין אותך

תמיד
איתך
איתך כל הזמן
קובי בלדב
בעלים ומנכ"ל,
מעגל סוכנות לביטוח
מעגל סוכנות לביטוח
בהנהלת קובי בלדב
מעגל סוכנות לביטוח פועלת מתוך אמונה אמיתית להוות סוכנות אשר עובדת בעבור לקוחותיה- אישית ומקצועית.
תמיר איתך ברשתות החברתיות בוואצפ ובמוקד הטלפוני האנושי