המשפחה לפני הכל

ביטוח חיים

עבור עתיד ילדכם ומשפחתכם

ביטוח חיים הוא המרכיב החשוב ביותר שלכם עבור בני משפחותיכם במידה ויקרה לכם משהו דרסטי – מוות או מחלה קשה שתרתק אתכם למיטה למשך שארית חייכם או שתשאיר אתכם נכים לכל החיים. ביטוח חיים מאפשר לך לשמור על רמת החיים של משפחתך העלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות או בעת נכות. על מנת לשמור על ההמשכיות הכלכלית החשובה לך כל כך יש להיערך לכך מבעוד מועד.

אם אתם מבוטחים – בני משפחותיכם שקטים, קיימים מצבים בהם נמצא האדם בדילמה קשה במיוחד – כיצד להמשיך ולתמוך במשפחתו כאשר הוא אינו מסוגל לעבוד יותר, או במקרה קיצוני שהוא נפטר מכל סיבה שהיא. ביטוח חיים מוודא שבני המשפחה שלכם לא יסבלו מעבר לפגיעה בבן המשפחה שלהם, ושלפחות מהבחינה הכספית הם יהיו מסודרים לאורך זמן.

יש לעשות ביטוח חיים בהקדם, ראשית, לעולם אין לדעת מה יקרה לנו ומתי. תאונות קורות וגם אסונות. שנית, כדי ליהנות מביטוח חיים פנסיוני משמעותי כדאי להתחיל לחסוך כבר מגיל צעיר, שכן ככל שתקופת החיסכון גדולה יותר כך תצברו זכויות גדולות יותר, והתשלום שתיהנו ממנו כשתצאו לפנסיה יהיה הרבה יותר משמעותי וגדול. ביטוח חיים מומלץ להתחיל עם רכישת הדירה הראשונה או עם הולדת הילדה הראשוןה במשפחה.

ביטוח פנסיוני

פוליסה זו מעניקה לכם המשכיות עם רמת החיים שהורגלתם אליה גם לאחר שתצאו לגמלאות. פוליסה זו מורכבת מתשלומים חודשיים קבועים המועברים לחברת הביטוח בזמן שאתם עדיין עובדים, ובדומה לחסכון בבנק הכסף חוזר אליכם בתקופת הפנסיה שלכם. כדאי להתחיל לחסוך עבור ביטוח חיים פנסיוני מגיל מוקדם עד כמה שניתן כדי שהתשלומים שיחזרו אליכם בגיל הפנסיה יהיו משמעותיים עבורכם. את הביטוח הפנסיוני ניתן להגדיר גם כביטוח שמכסה אתכם במקרים של תאונות שונות, המגבילות את היכולת שלכם לעבוד או במקרים של נכות או מחלות קשות שפוקדות אתכם.

ביטוח למקרה של מוות

פוליסה כזו מעניקה לבני משפחותיכם תמיכה כלכלית במקרה של מוות בצורת תשלום חד פעמי או בצורה של תשלום חודשי קבוע כפי שהוגדר בעת עריכת הפוליסה. הפרמיה לביטוח זה נקבעת לפי המרכיבים של: גיל ומין המבוטח, מצבו הבריאותי בעת עריכת הפוליסה וגם עישון הוא מרכיב חשוב. פוליסה זו תקפה עד לסיום תקופת הביטוח כפי שהוגדרה או במקרה של מוות תוך תקופת הביטוח כפי שנקבעה.

הצעת הביטוח המשתלמת בישראל

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

תמיד
איתך
איתך כל הזמן
קובי בלדב
בעלים ומנכ"ל,
מעגל סוכנות לביטוח
מעגל סוכנות לביטוח
בהנהלת קובי בלדב
מעגל סוכנות לביטוח פועלת מתוך אמונה אמיתית להוות סוכנות אשר עובדת בעבור לקוחותיה- אישית ומקצועית.
תמיר איתך ברשתות החברתיות בוואצפ ובמוקד הטלפוני האנושי