הדרך לקבלת משכנתא

ביטוח משכנתא

עומדים לקנות דירה? תתחדשו

ביטוח משכנתא הוא תנאי מוקדם לקבלת המשכנתא עבור הדירה שלכם. ביטוח משכנתא כולל שני סוגי ביטוח: ביטוח חיים וביטוח מבנה.הסיבה לכך שיש צורך בביטוח משכנתא היא משום שביטוח המשכנתא מבטיח כיסוי לבנק במצבים שונים שבהם לוקח המשכנתא עלול להיות חסר יכולת לעמוד בתשלומי המשכנתא והבנק מעוניין לכסות את עצמו ממקרים מסוג זה.

במקרים שבהם נגרם נזק לנכס (לדוגמא כתוצאה משריפה), יהיה כיסוי מתאים שיבטיח את תשלום המשכנתא גם במקרים של נזק לנכס. הביטוח על המשכנתא מיועד לבטח את הנכס הממושכן.

תארו לעצמכם שמישהו לקח מכם הלוואה וכעת הוא נפטר ואין יכולתו להחזיר את ההלוואה, פוליסת ביטוח משכנתא ע"י חברות הביטוח מאפשרת לבנק לתת הלוואה (משכנתא) ברמת בטחון יחסית גבוהה שאכן ההלוואה תוחזר במלואה.

הביטוח מכסה מקרה מוות בכל מקום בעולם, כולל תאונה,מחלה, או מלחמה (פרט למקרה התאבדות המתרחש בשנת הביטוח הראשונה).
אנחנו ב"מעגל" נעזור לכם לישון בראש שקט, עם ניסיון רב שנים בתחום ביטוחי משכנתאות, נתאים לכם את המחיר והכיסויים באופן אישי ונדאג שביטוח המשכנתא יכסה אתכם בצורה הטובה ביותר.

ביטוח תכולה

מכיוון שמרבית נכסנו נמצאים בבית, כדאי לחשוב על האפשרות לבטחם במידה ואלה, חלילה ייגנבו או יינזקו כתוצאה אירועים חיצוניים. רבים נוטים לחשוב שאם הם מחזיקים את רכושם יקר הערך בבית , אז הוא מוגן, אך טעות חמורה בידם. לא משנה עד כמה נמגן את ביתנו, קיים סיכויי,שיפרצו לדירה שלנו ורכושנו היקר ייגנב או יינזק. לכן, חשוב לבטח את הדירה בביטוח תכולה שיעניק פיצוי בגין נזקי פריצות וגניבות. הטראומה שחווה אדם שמרחבו האישי נפרץ היא קשה והנזק הכספי שנגרם או אובדן הרכוש היקר גורם לתחושה של חוסר אונים, שניתן היה לחסוך אותה אילו תכולת הדירה הייתה מבוטחת כמו שעושים ביטוח לרכב ודואגים שמא יפגע כך גם יש לעשות לדירתנו ששווייה גבוה בהרבה מן הרכב.

ביטוח מבנה

פוליסה המכסה אתכם מפני נזקים העלולים לקרות למבנה הבית עצמו כגון: פגיעה בדוד השמש או החשמל, בצנרת המים או הביוב, הסקה, קירות או תקרות הנפגעים כתוצאה מנזקי מזג אויר או רעידות אדמה, שיטפונות, שריפה או חבלה. הפוליסה תדאג לתקן או להחליף את רכיב המבנה שניזוק או שנפגע לצמיתות.

ביטוח צד ג'

צד ג מכסה נזקי גוף ונזקי רכוש של צד שלישי, השוהה בביתכם או נזק שנגרם לרכוש של אדם אחר, למשל: קצר חשמלי כוויה, מכה, החלקה, שריפה, הצפה וכדומה. הפוליסה מבטיחה לכם, כי גם אם מישהו יפגע בזמן שהותו בביתכם, לא יחולו עליכם הוצאות הפיצויים בגין הסבל שעבר. כדאי לדעת כי עלותו של ביטוח דירה צד ג היא בדרך כלל נמוכה מאוד, לפיכך אין סיבה שלא לעשותו.

הצעת הביטוח המשתלמת בישראל

מלאו את הטופס ונחזור אליכם עם הצעה משתלמת

ביטוחים נוספים שיכולים לעניין אותך

תמיד
איתך
איתך כל הזמן
קובי בלדב
בעלים ומנכ"ל,
מעגל סוכנות לביטוח
מעגל סוכנות לביטוח
בהנהלת קובי בלדב
מעגל סוכנות לביטוח פועלת מתוך אמונה אמיתית להוות סוכנות אשר עובדת בעבור לקוחותיה- אישית ומקצועית.
תמיר איתך ברשתות החברתיות בוואצפ ובמוקד הטלפוני האנושי